Proponowany post

Już niedługo zadebiutują różowe Air Jordan 1 Mid “Barely Rose”

07 kwiecień 2021
Już niedługo zadebiutują różowe Air Jordan 1 Mid “Barely Rose”

Mimo tego, że Air Jordan 1 w wersji Mid przez wielu sneakerheadów w ogóle nie jest uznawany, to naszym zdanie ma on wiele zalet. Od jakiegoś czasu Jordan Brand skupia dużą uwagę na produkcji Midów, przez co jakość ich wykonania niczym nie odbiega od najbardziej hajpowej wersji tej sylwetki, czyli High OG. Oprócz jakości Midy, jak już nazwa wskazuje, od High różnią się jedynie wysokością cholewki, co fizycznie przekłada się na brak jednej dziurki w systemie sznurowania. Co więcej, buty są zdecydowanie tańsze, zdarza się, że można je kupić z rabatem, przez co są naprawdę świetną, codzienną alternatywą dla High. 

Jedną z tych wersji, które niewątpliwie cieszyć się będą sporą popularnością, głównie wśród kobiet są tytułowe Air Jordan 1 Mid “Barely Rose”. Ich bladoróżowa cholewka połączona z bielą oraz odrobiną czerni, którą podkreślono Swoosh na boku, nie jest nachalna i może się podobać. My jesteśmy przekonani, że w tak będzie. Samą cholewkę wykonano przy użyciu naturalnej skóry licowej, w której naszym zdaniem jedynki czują się naprawdę dobrze. Jasna, pastelowa góra w wiosennym klimacie postawiona jest na szczycie pasującej góry, białej podeszwy z różowym spodem. 

Buty w wybranych punktach sprzedaży, takich jak sieć sklepów Worldbox, Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza zobaczymy już 19 kwietnia.

Air Jordan 1 Mid “Barely Rose”
Data premiery: 19 kwietnia, 2021
Kod SKU: BQ6472-500
Kolor: Barely Rose/White-Black