Proponowany post

Już Wkrótce Zobaczymy Kolejne Lakierowane Air Jordan 1 High OG

30 styczeń 2019
Już Wkrótce Zobaczymy Kolejne Lakierowane Air Jordan 1 High OG

Już 14 lutego w sprzedaży pojawią się Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather', które można znaleźć także pod nazwą 'Blue Chill'. Okazuje się, że nie będą to jedyne wysokie jordany jedynki dla pań, jakie marka zaserwuje nam w tym roku. Na instagramowym profilu @Py_News pojawiły się dwa posty, zapowiadające dwa warianty kolorystyczne.  Niestety są to jedynie komncepty, ale  w pewnym sensie dają nam one pewien obraz tego, co przed nami. 

Z tego, co widać, można wywnioskować, że jedna z zapowiadanych wersji, to lakierowany odpowiednik Air Jordan 1 High OG 'Gym Red', które trafią na sklepowe półki dopiero pod koniec czerwca. Są tutaj pewne różnice, jak inny kolor Swoosha, czy podeszwy zewnętrznej, ale należy pamiętać, że to jedynie grafika, a finalny produkt może być zupełnie inny. Drugą wersją lakierowanych jedynek dla pań ma być coś podobnego do 'Gold Toe'. Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się pierwszych fotek, bo coś nam się wydaje, że będą to kolejne, bardzo mocne wydania AJ1.

W tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące premier tych butów. Wiadomo jedynie, że "złote" zasilą letnią kolekcję, a "czerwone" jesienną. Jak tylko pojawią się jakiekolwiek informacje w temacie, od razu się nimi z Wami podzielimy. Tagi: jumpman23,