Już Za Chwilę Za Kwotę 25.000$ Będziecie Mogli Kupić Nike Hyperdunk Baracka Obamy

09 luty 2021
Już Za Chwilę Za Kwotę 25.000$ Będziecie Mogli Kupić Nike Hyperdunk Baracka Obamy

W historii Ameryki nigdy nie było prezydenta takiego jak Barack Obama . Przez całą swoją 8-letnią kadencję emerytowany lider zaszczycił amerykanów wieloma niezapomnianymi chwilami.

Prywatnie Barack był dobrze znany ze swojej miłości do koszykówki. Wiedząc to, amerykańska marka Nike dostarczyła Obamie wyjątkową wersję performance'owego modelu Hyperdunk , który będzie można kupić za pośrednictwem domu aukcyjnego Sotheby's już w tym tygodniu. Mówi się, że istnieje ich jedynie dwa egzemplarze, z czego właścicielem drugiej pary jest sam Obama. Projekt, choć zainspirowany postacią byłego prezydenta, częściowo czerpie z wydanej w 2016 roku kolorystyki „United We Rise”, z motywami olimpijskimi zdobiącymi większość zewnętrznej części buta. Szare, wzmocnione ściany boczne kontrastują z białymi skórami i koronkami i granatowymi szwami, podeszwa środkowa i piętą. Co więcej, wydanie to wyróżnia szereg jawnych odniesień do prezydentury: na języku mamy precyzyjnie haftowaną pieczęcią prezydencką, a haftowany numer, to nawiązanie do 44 Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Ta unikalna para butów będzie do kupienia za zawrotną kwotę 25 000 $ za pośrednictwem programu Sotheby już 12 lutego, co oznacza, że ​​przed wydaniem nie odbędzie się żadna aukcja - KLIK.