Proponowany post

Już Za Miesiąc Premiera Finałowego Sezonu DARK!

26 maj 2020
Już Za Miesiąc Premiera Finałowego Sezonu DARK!

W trakcie trwania pandemii koronawirusa, tym co najczęściej ratowało nas przed śmiercią z nudów były portale streamingowe i ich ogromna oferta filmów i seriali. Na szczęście, interesujące dzieła pojawiają się tam nie tylko w trakcie światowego paraliżu i kwarantanny. Nawet w obliczu otwarcia granic większości europejskich krajów będziemy mieć co oglądać.

Jedną z naszych propozycji jest finałowy sezon niemieckiego serialu DARK. Jeżeli ta produkcja jest wam obca, to radzimy się z nią zapoznać. Serial powstał w 2017 roku i z miejsca ochrzczono go jako niemiecki odpowiednik "Stranger Things". Faktycznie, produkcja ma kilka cech wspólnych z amerykańskim blockbusterem. Oba seriale opowiadają o paczce nieletnich znajomych, którzy muszą mierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami występującymi w ich okolicy. Tu jednak podobieństwa się kończą. DARK, jak sama nazwa wskazuje, jest nakręcony w zupełnie inny sposób niż opowieść o "Jedenastce". Ciemna sceneria, mroczna muzyka i wszechobecne tajemnice społeczności zamkniętej w małym niemieckim miasteczku. Dodatkowo, serial jest prawdziwą gratką dla fanów paradoksów czasowych i podróży w czasie. Wątki bohaterów przeplatają się na wielu wymiarach, dzięki czemu nasze szare komórki mogą się trochę pogimnastykować w trakcie seansu.

Premiera finałowego sezonu została zapowiedziana na 27.06.2020. Poniżej zamieszczamy trailer do trzeciego sezonu ale jednocześnie odsyłamy was do rozpoczęcia całego widowiska od nowa - nawet osoby, które oglądały dwa poprzednie sezony mogą chcieć odświeżyć sobie pamięć.