Proponowany post

Kanye Podarował DJ Khaledowi Nadchodzące adidas Yeezy Boost 700 V3 I... Został W Skarpetkach

16 wrzesień 2019
Kanye Podarował DJ Khaledowi Nadchodzące adidas Yeezy Boost 700 V3 I... Został W Skarpetkach

W minioną niedzielę, dwie gwiazdy muzyki, wszystkim Wam doskonale znany Kanye West oraz producent muzyczny oraz DJ, DJ Khaled odbyli spotkanie. Niestety, nie jesteśmy Wam w stanie powiedzieć, czego ono dotyczyło, ale za to finał na płycie lotniska podczas pożegnania tych dwóch panów był dość zaskakujący.

Przed samym wejściem do samolotu Kanye po prostu zdjął ze swoich stóp nadchodzące adidas Yeezy Boost 700 we wersji V3 (klik) i podarował je Khaledowi. Mimo tego, że DJ i posiadacz pokaźnej kolekcji sneakersów od wielu lat związany jest z marką Nike, oczywiście przyjął prezent, a Kanye samych w skarpetkach udał się do prywatnego odrzutowca. Teraz nieco przyjrzyjmy się samym butom, a musimy przyznać, że jak nie jesteśmy jakimiś ogromnymi fanami żadnej, prócz pierwszej wersji modelu 700, to tutaj jest nieco inaczej i trzecia generacja może okazać się tą, która znajdzie się w naszej prywatnej kolekcji. Falisty wzór cholewki przykryty delikatną, ale mającą swój charakter klatką z owalnymi otworami połączone są z gładką, wysuniętą ku tyłowi podeszwą idealnie komponującą się z górą. Na pierwszy rzut oka wszystko do siebie pasuje, a jasna baza połączona z kontrastującym, ciemnym językiem oraz wnętrzem to jedno z naszych bardziej ulubionych blokowań kolorów. Całość może być uznawana za niską wersję koszykarskich Yeezy - BSKTBL.

Niestety, na ten moment nie wiemy, kiedy i czy w ogóle buty trafią do sprzedaży. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem. Pamiętajcie też, że w tę sobotę do sprzedaży trafią adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Cloud White', które znajdziecie między innymi tutaj.

adidas