Proponowany post

Kanye Wast Potwierdza, Że Jeszcze W Czerwcu Zadebiutują adidas Yeezy Foam Runner

12 czerwiec 2020
Kanye Wast Potwierdza, Że Jeszcze W Czerwcu Zadebiutują adidas Yeezy Foam Runner

Temat kontrowersyjnie wyglądających klapek będących dziełem Kanye Westa oraz niemieckiej marki adidas ciągnie się już od września 2019 roku. Wtedy też duet ten po raz pierwszy zaprezentował nowe adidas Yeezy Foam Runner, które jak się później okazało, w dużej mierze produkowane będą z alg, które które na własnej, farmie hydroponicznej o powierzchni 4000 akrów w Wyoming hodować ma sam Kanye. Co więcej, to tam przenosi się główna siedziba Yeezy, gdzie artysta planuje bardziej zrównoważoną produkcję, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zminimalizowanie wykorzystania paliw kopalnianych. 

Od tamtego momentu spora część z Was z niecierpliwością czeka na premierę 'crocks'ów Kanyego', która przeciąga się z miesiąca na miesiąc. Dziś sporo stało się jasne, bowiem w ostatnim wywiadzie dla Pharella Williamsa, sam Kanye potwierdził, że adidas Yeezy Foam Runner w sprzedaży zobaczymy jeszcze w tym miesiącu! Niemniej jednak, ze względu na COVID-19 Kanye boryka się z problemami produkcyjnymi, a pamiętajmy, że będzie to pierwszy produkowany w Wyoming produkt od Westa i ma być on perfekcyjny w każdym calu.

Niestety, na ten moment konkretnej daty premiery oraz ceny jeszcze nie znamy, chociaż mówi się o pułapie rzędu 75$. Mamy jednak nadzieję, że adidas Yeezy Foam Runner zobaczymy i w stołecznym butiku CL20, a nie tylko na rynku amerykańskim, a tak może się też okazać.


adidas