Proponowany post

Kanye West Przyłapany W Nowej Wersji adidas Yeezy Boost 350

09 lipiec 2019
Kanye West Przyłapany W Nowej Wersji adidas Yeezy Boost 350

Temat adidas Yeezy Boost 350 V2 pojawiać się będzie na naszych łamach do momentu, kiedy Kanye West i niemiecka marka z trzema paskami nie postanowią zastąpić ich kolejną generacją. Mamy jednak pewne podejrzenia, że skoro V2 aktualnie przeżywają swój mały renesans to po co ten stan zmieniać. Kanye i adidas wycisną ostatnie soki z tej sylwetki, co tylko potwierdza fakt ciągłych ich premier, a będzie tego więcej.

Sam Kanye przyłapany został w nowej, wcześniej niewidzianej kolorystyce adidas Yeezy Boost 350. Na pierwszy rzut oka buty wyglądają jak 'Static', ale wzór na cholewce jest zdecydowanie inny. Teraz zaczynamy zadawać sobie pytanie, czy niemiecko-amerykański duet postanawia raz jeszcze wprowadzić zmiany w sposobie plecenia cholewki i przeprogramowali cyfrowo tkające ją maszyny? Jest taka szansa, a widoczne tutaj buty mogą okazać się wersją V3. Niestety, nie jesteśmy tego w stanie w 100% stwierdzić, ponieważ na ten moment dysponujemy jedynie jednym i to dość słabej jakości zdjęciem. To, co na nich widać to biało-szary upper z symetrycznym rozkładem wzoru rozchodzącym się na boki równo przez środek. Ciężki do dostrzeżenia jest też półprzeźroczysty pasek na boku. Całość postawiona została na jasnej, wydaje nam się, że nieco innej niż w V2 podeszwie. 

Na ten moment nic nam nie wiadomo na temat żadnej daty premiery. Może się okazać, że buty nigdy nie trafią do sprzedaży, a wyprodukowane zostały jedynie na specjalne życzenie Westa.


adidas