Proponowany post

Kasina x Nike Dunk Low - Pierwsze Dokładne Zdjęcia

01 wrzesień 2020
Kasina x Nike Dunk Low - Pierwsze Dokładne Zdjęcia

Wczoraj na FB'owym fanpage'u Tenisówek wrzuciliśmy Wam szybki info dotyczące nadchodzących Kasina x Nike SB Dunk Low, których pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci. Z racji tego, że dla wielu z Was 'Dunki', to dosyć istotny temat postanowiliśmy poruszyć go również  w tym miejscu i przyjrzeć się im z bliska. Pamiętajcie też, że jest to jedna z trzech, a nie dwóch zapowiadanych wersji kolorystycznych tego modelu zaprojektowanych przez ekipę stacjonującego w Seulu butiku, o czym dowiecie się tutaj. Zobaczcie też, jak buty różnią się od tego, co dostaliśmy w pierwszych mock upach. 

Jeżeli chodzi o samą konstrukcję, to materiałowo w przypadku tytułowych Kasina x Nike Dunk Low nie ma wielkiego zaskoczenia. Cholewka butów skonstruowana jest przy użyciu włochatego zamszu z mięsistą, 'jordanową' skórą w pakiecie, ale to nie to jest w nich najważniejsze. Elementami, które wyrażają to wydanie, są oczywiście detale, a jest ich tutaj całkiem sporo. Nawet mało wprawne oko zobaczymy haftowany Baby Swoosh, ale subtelnie tłoczone logo Kasina na pięcie zauważalne jest już zdecydowanie trudniej. Kolejnym wpadającym w oko elementem jest pisane po chińsku logo widniejące na metce wszytej w szczyt cienkiego, skórzanego języka. Dodatkowo wydanie to zdobi metalowy brelok dołączany do butów, specjalnie zaprojektowany pergamin, w który owinięte są buty. Całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z czarnym spodem, która naszym zdaniem średnio pasuje do naprawdę dobrze skomponowanej góry.

Co ciekawe, buty w sprzedaży zobaczymy wrześniu. Niestety, nie wiemy, czy dostaniemy je i w stołecznym butiku WS2, w którym ostatnio pojawiły się Dunki Samba. 


Nike

Kasina