Proponowany post

Kevin Durant Wrócił Do Seattle.

08 październik 2018
Kevin Durant Wrócił Do Seattle.
Miał niespodziankę dla kibiców SuperSonics.

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego sezonu NBA. Zawodnicy są już rozgrzani, bo drużyny rozgrywają mecze w ramach preseason. Kilka dni temu aktualni mistrzowie, Golden State Warriors spotkali się na parkiecie z Sacramento Kings. Mecz odbył się w Seattle, gdzie niegdyś była drużyna SuperSonics. W 2008 roku z różnych przyczyn została ona przeniesiona do Oklahomy i przemianowana na Thunder. Od tamtego czasu kibice z Seattle walczą o to, by ich drużyna wróciła, a w zasadzie powstała na nowo. Kevin Durant potraktował ten mecz bardzo wyjątkowo, albowiem swój debiutancki sezon spędził, broniąc barw SuperSonics. Przed rozpoczęciem spotkania KD wyszedł na środek w old schoolowej koszulce Shawna Kempa i podziękował kibicom oraz zawodniczkom drużyny Seattle Storm, które zdobyły mistrzostwo ligi WNBA.   

Jersey byłej gwiazdy Sonics to nie koniec niespodzianek, jakie przygotował Kevin. Durant wybiegł na parkiet w specjalnie na tę okazję przygotowanej kolorystyce swojego modelu Nike KD 11. Buty miały zieloną cholewkę z żółtymi dodatkami, co jest oczywistym nawiązaniem do barw Sonics. W trakcie 25 minut spędzonych na parkiecie KD zdobył 26 punktów, 6 zbiórek i 7 asyst. Każda udana akcja w wykonaniu Duranta spotykała się z owacją wśród publiczności. Warriors wygrali spotkanie wynikiem 122-94.
Poza zieloną wersją kolorystyczną KD 11, w sieci pojawiły się też zdjęcia żółtego wariantu. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Nike zdecyduje się na wprowadzenie tych "Sonicsowych" Durantów do sprzedaży. Poza swoim performanceowym modelem KD widziany był też w ekskluzywnym wydaniu Nike Cortez. Buty miały na pięcie stare logo SuperSonics oraz inicjały i numer "35". Trzymamy mocno kciuki, by cała paczka trafiła na rynek. Kto wie, może to zapowiedź powrotu drużyny z Seattle na parkiety NBA?