Proponowany post

Nike Air Force 1 'Quality Made'

Czy faktycznie 'quality'?

Kiedy Możemy Spodziewać Się Trzech Kolejnych Kolorystyk Nike Blazer Studio Mid x OFF-WHITE

14 maj 2018
Kiedy Możemy Spodziewać Się Trzech Kolejnych Kolorystyk Nike Blazer Studio Mid x OFF-WHITE

Kolejny tydzień i kolejne informacje z obozu sportowej marki z Oregonu oraz streetwear'owego labelu OFF-WHITE z Virgilem Ablohem na czele. Głównym tematem w tym wpisie będą trzy kolejne kolorystyki modelu Blazer Studio Mid, które doczekały się przybliżonych dat premier. 

O samych butach mieliśmy okazję już wspominać, ale w tym miejscu ze względu na pakiet dokładnych zdjęć, będzie mogli, przyjrzeć się im jeszcze bliżej. Zaczynając od budowy, każdy z nich wykonany jest przy użyciu tego samego pakietu materiałów. Kołnierz okalający kostkę pokrywa naturalna skóra licowa pojawiająca się również po wewnętrznej stronie, gdzie na jej powierzchnie nadrukowano charakterystyczne dla kolekcji Nike x OFF-WHITE oznaczenie modelu. Kolejne panele tworzące cholewkę wycięto z zamszu oraz odpornego na rozdarcia, półprzeźroczystego rip-stopu. Tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej wersji tego modelu także i tutaj sporych rozmiarów Swoosh nachodzi na powierzchnię podeszwy środkowej, a gumowy czubek na froncie naciągnięty jest na upper. Nie mogło również zabraknąć pomarańczowej metki w tyle cholewki. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziemy mieli trzy wersje kolorystyczne, jasną, szarą oraz czarną.

Teraz przybliżone terminy premier. Waniliowa wersja do sprzedaży trafić ma w lipcu, natomiast obydwie ciemne we wrześniu. Sugerowana cena detaliczna każdej z nich wynosi 130$.  Jeżeli chcesz być na bieżąca z innymi premierami, zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego kalendarza.
Nike