Kiko Kostadinov projektuje nowy model Asics FN2-S GEL-CONTEND 5

02 kwiecień 2021
Kiko Kostadinov projektuje nowy model Asics FN2-S GEL-CONTEND 5

Kiko Kostadinov i japońska marka Asics w październiku 2020 rozpoczęli swój nowy rozdział - wspominaliśmy Wam o tym TUTAJ. Rezygnując z tradycyjnej, kolaboracyjnej współpracy na rzecz bardziej „kuratorskiej” roli - w której zespół Kostadinova ulepsza, na nowo kreuje i aktualizuje modele z oferty Asics. Jest to niewyobrażalna szansa dla japońskiej marki, aby wzmocnić styl swoich produktów in-line bez konieczności oficjalnego nazywania ich kolaboracją.  Oczywiście, podkreślając ich wyjątkowość, nazwy modeli są odpowiednio zmieniane nadając im tajemniczego wydźwięku.

Najnowszą propozycją tego duetu są nowe Asics FN2-S GEL-CONTEND 5, czyli stuningowane, budżetowe biegówki GEL-Contend 5. Nowy styl FN2-S GEL-CONTEND 5 pozostawia syntetyczne powłoki na swoim pierwotnym miejscu, ale Kiko nakłada na nie nowy bezszwowy panel, a także modyfikuje nosek, aby nadać im nieco bardziej ulicznego wyglądu. Wiele z tych elementów jest wykonanych z trwałych materiałów, a cały zestaw znajduje się na wygodnej podeszwie środkowej AMPLIFOAM z niezawodną amortyzacją GEL pod piętą. Buty dostępne będą w przykuwającej oko, srebrno-czerwonej kolorystyce z blado-fioletowymi dodatkami oraz seledynowej. Jeżeli dotarliśmy do rzetelnych informacji, buty stworzone zostały z myślą o kobietach.

Sprzedaż w wybranych punktach sprzedaży ruszy już 2 kwietnia. Mamy nadzieję że nowe Asics FN2-S GEL-CONTEND 5 zobaczymy również w CL20.