Proponowany post

Kilka Dodatkowych Zdjęć Air Jordan 14 'Last Shot'

08 czerwiec 2018
Kilka Dodatkowych Zdjęć Air Jordan 14 'Last Shot'

Wielkimi krokami zbliżamy się do bardzo ważnej premiery dla wszystkich jordanheadów. Już w przyszłym tygodniu na sklepowe półki powrócą Air Jordan 14 w kolorystyce 'Last Shot'. Ten release jest ważny, bo odbędzie się równo 20 lat od dnia, kiedy Michael Jordan rozegrał swój ostatni mecz w barwach Chicago Bulls. Jakiś czas temu dzieliliśmy się z Wami oficjalnymi zdjęciami od Nike, ale dziś mamy dla Was porcję bardzo szczegółowych fotek, dzięki którym możemy nieco bliżej przyjrzeć się  tym butom. 

Air Jordan 14 inspirowane były jednym z Ferrari, jakim w owym czasie poruszał się Michael Jordan. Na pierwszy rzut oka da się zauważyć pewne elementy zaczerpnięte  z tego luksusowego auta. Mamy tutaj charakterystyczną tarczę z logo Jumpman, która wygląda jak emblemat włoskiej marki samochodowej, z tyłu mamy gumowy panel z numerem "23" wyglądającym jak bieżnik opony. Buty mają bardzo opływowy kształt i posiadają nawet wywietrzniki po wewnętrznej stronie podeszwy środkowej. Cholewka wykonana jest z połączenia zamszu i skóry, a w podeszwie znajdziemy poduszki Zoom Air. Ciekawostką jest, że ilość Jumpamnów na każdym bucie to 7, więc każda para ma ich łącznie 14. 

Przypominamy, że premiera Air Jordan 14 'Last Shot' odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 14 czerwca. Buty będą dostępne między innymi w Sklepie Koszykarza i KICKS Store. My nie możemy się doczekać, a Wy? Kto z Was planuje zakup?