Proponowany post

Kilka Dodatkowych Zdjęć Travis Scott X Air Jordan 4 'Olive'

07 styczeń 2019
Kilka Dodatkowych Zdjęć Travis Scott X Air Jordan 4 'Olive'

Dzięki nowym ujęciom, które właśnie pojawiły się w sieci, możemy jeszcze lepiej przyjrzeć się ekskluzywnym Travis Scott X Air Jordan 4 w kolorystyce 'Olive'. Do tej pory mieliśmy okazję widzieć te buty u rapera na nogach i na kilku ujęciach "on feet". Dziś przyjrzymy im się nieco bliżej, zwrócimy Waszą uwagę na pewne detale. 

Buty mają oliwkową cholewkę wykonaną z nubuku, natomiast dodatki, takie jak netting, woskowane sznurowadła czy sockliner są w czarnym kolorze. Z tyłu na heeltabie znajdziemy brandingiem "Nike Air" i "Cactus Jack", które są w kontrastującym z całością, czerwonym odcieniu. Podeszwa środkowa została pomalowana czarną farbą, zaś outsole ma oliwkowe zabarwienie i wygląda jak by był wykonany z gumy transparentnej. Od środka buty wyłożone są czarną skórą, a po wewnętrznych stronach języka umieszczone są metki. Na Lewym bucie widnieje napis "Travis Scott", a na prawym "Air Jordan". Ozdobione są też wkładki.

Niestety nie spodziewamy się, żeby Travis Scott x Air Jordan 4 'Olive' kiedykolwiek trafiły do sprzedaży. Szkoda, bo to naprawdę fajne wydanie AJ4...zgadzacie się z nami?