Proponowany post

Kilka Kolejnych Kolorystyk Trampek Golf Le Fleur x Converse One Star

16 kwiecień 2018
Kilka Kolejnych Kolorystyk Trampek Golf Le Fleur x Converse One Star

Stosunkowo niedawno, a dokładniej 9 kwietnie prezentowaliśmy Wam kolejną część projetu amerykańskiej marki Converse oraz Tylera The Creatora pod postacią czarnej wersji trampek One Star. Musimy przyznać, że zarówno w kolorowej odsłonie, jak i klasycznej czerni model ten prezentuje się tak samo dobrze.

Jak się pewnie domyślacie, wracamy do Was z tematem, bo na horyzoncie pojawiło się całkiem sporo jeszcze świeższych odsłon tych klasycznych trampek. Postaraliśmy się wszystkie zebrać w jedno miejsce i przyjrzeć się im nieco bliżej. Zacznijmy jednak od samych materiałów. Po fotografiach możemy wnioskować, że upper nie jest już wykonany z włochatego zamszu, a jego gładkiego odpowiednika, albo nawet nubuku. Przechodząc dalej do kolorystyk, tutaj możemy podzielić je na dwie wersje, jedno oraz dwukolorowe. Do tych pierwszych zaliczają się szara, butelkowo-zielona oraz granatowa kolorystyka. Drugi set uzupełniono o różowo-pomarańczowy. czerwono-niebieski oraz fioletowo zielony wariant. Dajcie nam znać, która kolorystyka Wam najbardziej przypadła do gustu.

Niestety na ten moment nie znamy konkretnej daty premiery żadnego z nich. Oczywiście liczymy na to, że każdy z nich dostępny będzie w stołecznym CL20, tak jak to miało miejsce dotychczas. 

Converse

Tagi: converse,