Proponowany post

Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

24 czerwiec 2019
Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Dawno już nie pisaliśmy nic na temat Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Obsidian', których premiera odbędzie się w sierpniu. Dziś nadarzyła się okazja, by przypomnieć Wam o tych butach, bo mamy dla Was kilka nowych zdjęć. Ujęciami podzielił się niezawodny @hanzuying. Zerknijmy jeszcze raz na te jedynki. Nas nie muszą one do siebie przekonywać, a jak jest z Wami? 

Cholewka nadchodzących Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' wykonana jest ze skóry. Układ kolorów jest bardzo podobny do tego w jedynkach 'UNC Patent Leather'. Mamy tutaj połączenie kolorów granatowego, błękitnego i białego. Buty mają nylonowy język, na którego szczycie widać metkę z brandingiem "Nike Air", a na kołnierzu nie brakuje oczywiście charakterystycznego, tłoczonego "Wings Logo". Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u. Nadal nie wiemy, czy do butów producent dorzuca dodatkowe sznurowadła, ale mamy nadzieję, że tak. 

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' odbędzie się 17 sierpnia. Oprócz tego, że buty pojawią się na stronie producenta, będzie je można też kupić u polskich retailerów, których oferta zawiera produkty Jordan Brand. Mamy tu na myśli warszawski KICKS Store, czy Sklep Koszykarza. Jesteśmy bardzo ciekawi, co sądzicie o tym wydaniu Air Jordan 1 High OG. Będą miały wzięcie, czy raczej posiedzą trochę na półkach? Jak myślicie? Czekamy na Wasze komentarze. 
Air Jordan 1 Retro High OG 'Obsidian'
kolor: Sail/Obsidian-University Blue
styl: 555088-140
cena: $160