Proponowany post

Kim Kardashian Ujawnia Na Swoim Instagramie Efekt Najnowszej Współpracy Duetu Maison Margiela & Reebok

12 styczeń 2021
Kim Kardashian Ujawnia Na Swoim Instagramie Efekt Najnowszej Współpracy Duetu Maison Margiela & Reebok

Francuski dom mody Maison Margiela i sportowa marka Reebok poszli w ślady konkurencji i w zeszłym roku nawiązały efektowną współpracę. Efektem wspólnych prac było kontrowersyjne połączenie tradycyjnych japońskich butów, którego początki sięgają XV wieku - Tabi i rasowego ulicznika, modelu InstaPump Fury, które można uznać za bardzo sprytne, ciekawe, a na pewno wpadające w oko, zresztą zobaczcie sami - KLIK.

Kilka dni temu, Kim Kardashian ujawniła na swoim Instagramie najnowsze wspólne dzieło Maison Margiela i Reebok, co oznacza, że na jednym projekcie nie stanęło. Obie strony idą podobnym torem i użyły innego klasycznego buta kojarzonego z ulicą, modelu Classic Leather i przekształciły go w wersję Tabi z rozciętymi palcami. Co więcej, aby jeszcze bardziej podkreślić klimat projektów Margiela zewnętrzną, prawdopodobnie szarą lub czarną warstwę bazową pomalowano białą farbą. Dodatkowy lakier zejdzie podczas noszenia, nadając im niepowtarzalny wygląd. Buty jednocześnie będą również wyposażone w skarpetki z dzielonymi palcami, taśmę i naklejki zapakowane w kolaboracyjne pudełko. W porównaniu z ostatnim projektem na bazie InstaPump Fury, ta para Classic Leather'ów, jest oczywiście łatwiejsza do fitowania, co za tym idzie ten projekt może również bardziej zaimponować konsumentom. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co o nich myślicie.

Szczegóły premiery Maison Margiela x Reebok Classic Leather

Konkretne informacje dotyczące daty premiery nie zostały jeszcze ogłoszone. Tego czy zobaczymy je w CL20, również nie wiemy.


Reebok
Maison Margiela