Proponowany post

Kim Kardashian Ujawnia Nowe Kolorystyki YEEZY Boost 350 V2

06 marzec 2019
Kim Kardashian Ujawnia Nowe Kolorystyki YEEZY Boost 350 V2

Mamy dla Was szybkiego newsa, jak szybki był snap Kim Kardashain, którego cały wpis dotyczy. Na swoim koncie żona Kanye Westa pochwaliła się kilkunastoma parami adidas Yeezy Boost 350 V2. Cześć z nich mieliśmy już okazję widzieć, ale dwie zaciekawiły nas bardziej.

Konkretnie chodzi nam o doskonale wszystkim znany model butów, na którego punkcie świat dosłownie oszalał, a mianowicie kultowe już adidas Yeezy Boost 350 V2. Nie ukrywamy, jest to ten model butów spod szyldu tej ciągnącej się już pare lat współpracy, który wybił brand z trzema paskami wysoko w górę. Teraz 350 są również bardzo popularne, ale może nie do końca przez to, jak limitowane są, a raczej z racji tego, jak dobrymi kicksami są. Nie oszukujmy się, w nieco jednak wysokiej cenie prawie 900 złotych dostajemy jednak bardzo wygodne i funkcjonalne obuwie, które wyróżnia nas z tłumu. Teraz może podzielimy się z Wami naszą małą refleksją na ich temat. Jeżeli podobają Ci się Yeezy 350 V2, to nie miej żadnych oporów, żeby je kupić i nie patrz na najróżniejsze opinie z zewnątrz, bo to właśnie Tobie mają one sprawiać radość z użytkowania, a nie nikomu innemu. Skończmy filozofować i przejdźmy do sedna sprawy. Na wcześniej wspomnianym snapie prócz takich kolorystyka jak 'Copper' czy 'Static' przewinęły się dwa typowo letnie, neonowe warianty, zielony oraz pomarańczowy. Wszystkie o dziwo w dziecięcej rozmiarówce. Nie wydaje się nam jednak, że miałyby być to tylko 'kids exclusive' i jak premiera dojdzie do skutku, zobaczymy je w całej gamie wielkości do wyboru. Jak bonus dorzucamy Wam zupełnie czarną kolorystykę adidas Yeezy Boost 700 V2.

Na ten moment nic nie wiemy na temat ewentualnej daty premiery. Jak tylko uda się nam coś ustalić od razu wracamy do Was z tematem. Jednego możemy być pewni. W odpowiednim czasie znajdziemy je tutaj.
adidas