Proponowany post

KITH Oficjalnie Prezentuje Najnowszą Kolekcję Z Coca-Cola x Converse

09 sierpień 2018
KITH Oficjalnie Prezentuje Najnowszą Kolekcję Z Coca-Cola x Converse

Dawno nie gościliśmy na naszych łamach wirtuoza kolaboracyjnych projektów Ronniego Fiega. Właściciel sieci rozpoznawalnych butików KITH postanowił o sobie przypomnieć kolejnym ciekawym kolabem i to nie z jedną, a dwiema rozpoznawalnymi na całym świecie markami, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

Wspólnie z Coca-Cola oraz Converse stworzyli oni cztery wersje kultowego modelu Chuck Taylor. Każda z wersji wykonana jest z grubego materiału tekstylnego o lekko poszarpanych krawędziach na kołnierzu oraz języku. To, co jednak najbardziej rzuca się w oczy to oczywiście wielki, mięsisty haft na tyle z nazwą marki produkującej gazowany napój. Wprawne oko od razu zauważy, że każdy z czterech dostępnych kolorów reprezentowany jest przez inny kraj, co za tym idzie, część z logo Coca-Cola pisanych jest w innym języku. W kolekcji znajdziecie modele inspirowane oczywiście USA, Francją, Chinami czy Rosją. Na upperze prócz wyżej wspomnianego haftu, w miejscu charakterystycznej gwiazdy znajdziecie logo KITH powielone na boku kremowej, wulkanizowanej podeszwy z zielonkawym spodem. 

Kolekcja do sprzedaży trafi 18 sierpnia i dostępna będzie jedynie w sklepach KITH oraz za pośrednictwem ich strony internetowej.
KITH
Converse