Proponowany post

Kith x adidas Consortium 4D - Zapowiedź

14 wrzesień 2018
Kith x adidas Consortium 4D - Zapowiedź

Były SNS'y, były INVINCIBLE, teraz przychodzi pora na kolejny kultowy butik, który wziął na warsztat innowacyjną podeszwę 4D, by osadzić na niej zaprojektowaną przez siebie cholewkę. Tym razem przenosimy się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wirtuoz kolaboracyjnych projektów, Ronnie Fieg tworzy swoje dzieło.

Inspiracją, za jaką zdecydowanie możemy uznać jeden z jego poprzednich projektów z niemiecką marką z trzema paskami była kolaboracyjna kolorystyka modelu Ultra Boost Mid - 'Aspen'. Tutaj możemy też wspomnieć, że wyższa niż standardowa cholewka w biegowym modelu Ultra Boost to wizja Ronniego. Nowa odsłona projektu Consortium 4D opiera się na bardzo podobnym patencie. Upper został podniesiony i dodatkowo ubrany w kolory, które znamy z Aspenów. Na załączonej fotografii wydaje się jednak, że kolory splecionych ze sobą włókien są mniej nasycone. Może o być jednak wina zdjęcia. Niemniej jednak musimy przyznać, że wielobarwny upper świetnie komponuje się z jednolitą, zielonkawą podeszwą, a Ronnie udowadnia, że wie, co z czym się je.

Co do dostępności, konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast możemy spodziewać się, że buty, tak jak wszystkie inne projekt z tej serii dostępne będą tylko i wyłącznie w butiku, który je zaprojektował, czyli w tym przypadku we wszystkich lokalizacjach KITH.


KITH
adidas