Kixnare "Digital Garden" Teaser

04 listopad 2010
Kixnare "Digital Garden" Teaser

Już 25 listopada nastąpi premiera najnowszego dzieła częstochowsko-krakowskiego producenta - Kixnare'a. "Digital Garden" to instrumentalne wydanie, zawierające 13 solidnych utworów. Ku uciesze pasjonatów wosku album zostanie wytłoczony nie tylko na CD, ale również na winylu. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży, a także promocyjny klip znajdziecie po drugiej stronie.

Płytę można zamówić już teraz, oto szczegóły przedsprzedaży:

KIXNARE "DIGITAL GARDEN" CD (25.11.2010) PREORDER

Aby złożyć zamówienie na płytę CD należy wysłać maila na adres digitalgarden2010@gmail.com, podając imię, nazwisko oraz dokładny adres. W mailu zwrotnym otrzymasz numer konta na które należy wpłacić pieniądze. Koszt jednej płyty to 30 PLN + koszty przesyłki 7 PLN. Na początku grudnia płytę będzie można dostać w warszawskich sklepach sideone.pl oraz waxbox.pl. Uwaga! Dzień ukazania się płyty może
ulec przesunięciu! Ilość płyt ograniczona!

KIXNARE "DIGITAL GARDEN" 2LP (GRUDZIEŃ) - PREORDER

Aby złożyć zamówienie na 2LP należy wysłać maila na adres sklep@junoumi.com, podając imię, nazwisko oraz dokładny adres. W mailu zwrotnym otrzymasz numer konta na które należy wpłacić pieniądze. Koszt jednego podwójnego winyla to 75 PLN + koszty przesyłki 11 PLN. Płytę będzie można dostać później również w warszawskich sklepach sideone.pl oraz waxbox.pl.

"DIGITAL GARDEN" tracklista:

01. Dawn
02. Computer Love
03. Dirty Old Maan
04. Natural High
05. Rising Sun
06. Diamonds
07. Boogie Back
08. Keepthat
09. Tomorrow
10. Never Do U Wrong
11. Knockout
12. The Groover
13. Heartbeat feat. Russell Tate

Na koniec dodamy, że z okazji premiery albumu, 26 listopada 2010 w krakowskim klubie Pauza odbędzie się impreza promująca krążek Digital Garden. Obok Kixnare'a zagrają na niej:

Animisiewasz Startt (Piękni Chłopcy);
Eltron John (Ktoś Cię Kocha, Red Bull Music Academy);
Fat Groh (Junoumi Crew, U Know Me Records);
Good Paul (Vestax Team, Red Bull Music Academy);
Piękny Chłopiec (Piękni Chłopcy).

Więcej szczegółów na Facebooku.

Tagi: -