Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Kolejna Kolekcja Vivienne Westwood x ASICS Tiger

08 sierpień 2019
Kolejna Kolekcja Vivienne Westwood x ASICS Tiger

Ostatnimi czasy japońska marka ASICS Tiger gra coraz grubiej. Niemal co chwilę wspominamy Wam o naprawdę świetnych, kolaboracyjnych projektach chociażby z takimi instytucjami jak Awake NY, Reigning Champ, Affix, Ronnie Fieg czy Vivienne Westwood. Oczywiście, nic nie wskazuje na to, że cokolwiek miałoby się zmienić, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest tytuł tego newsa.

Angielska projektantka mody bizneswoman Vivienne Westwood raz jeszcze bierze się za buty marki ASICS Tiger. Tym razem idzie o krok dalej, a my w kolekcji zobaczymy aż trzy, naprawdę odmienne sylwetki, przez co liczymy, że każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Lecimy po kolei. Pierwszą sylwetką jest łączący w sobie elementy klasyki z nowoczesnością Hyper GEL-Lyte, którego materiałową cholewę w całości pokrywa print z obrazu 'Daphnis & Chloe' autorstwa François Boucher'a. Kolorowa góra postawiona jest na szczycie marmurkowej podeszwy wykonanej w technologi HyperGEL. Drugim modelem jest debiutujący na rynku w 1991 roku GEL-Saga. W tym przypadku postawiono na prostotę. Upper niemal w całości skonstruowany jest przy użyciu śnieżnobiałej skóry licowej z dodatkiem nylonu. Wnętrze wykończono miękkim, czekoladowym materiałem, a jednym elementem wyróżniającym to wydanie, prócz specjalnych dodatków łączących wszystkie trzy sylwetki jest półprzeźroczysty spód podeszwy zdobiony fragmentem wyżej wspomnianego dzieła sztuki. Ostatnim elementem układanki są GEL-DS Trainer, które w asortymencie japońskiej marki pojawiły się w 1995 roku. W tym przypadku postawiono na odważne, przykuwające oko połączenie barw, na czele z czernią. Pozostałe elementy zabarwiono na takie kolory jak czerwień, zieleń, niebieski, żółty czy srebrny. Materiałowo jest raczej klasycznie. Wyżej wspomnianymi, łączącymi całość dodatkami są metki z napisem 'CHAOS', brandowane wkładki z obrazem François Boucher'a oraz tłoczone logo Vivienne Westwood na tyle każdej z par.

Sprzedaż rusza 17 sierpnia. Wszystkie trzy sylwetki powinniśmy zobaczyć w stołecznym butiku WS2, gdzie w dniu premiery Was odsyłamy.
Asics
Vivienne Westwood