Proponowany post

Kolejna Kolorystyka adidas D.O.N. Issue #1

11 wrzesień 2019
Kolejna Kolorystyka adidas D.O.N. Issue #1

Projektanci adidas Hoops nie śpią i prezentują kolejną wersję kolorystyczną pierwszego sygnowanego modelu Donovana Mitchella adidas D.O.N. Issue #1. Nie mamy pewności, czy jest ona inspirowana jednym ze strojów Spider-Mana bardziej widzimy tutaj kolory ekipy znanej pod nazwą Fantastic Four...kto wie, być może o nich chodzi, bo w historii komiksów miało miejsce spotkanie "Człowieka Pająka" i "Fantastycznej Czwórki". 

Cholewka, to tak jak w przypadku wcześniejszych kolorystyk, mix różnych materiałów, gdzie dominuje syntetyczny mesh. Widzimy tu połączenie czerni z odcieniem koloru niebieskiego i delikatnymi, żółtymi detalami. Jest też bardzo jasny odcień, który umieszczono na kołnierzu i podeszwie środkowej. Skoro już o midsolu mowa, to warto przypomnieć, że jest on wykonany z pianki Bounce. Na butach nie brakuje pajęczego logo na języku metki z napisem "Issue #1". Bardzo ciekawie prezentuje się podeszwa zewnętrzna, która jest połączeniem bieli i czerni. 

W tej chwili nie wiemy jeszcze, kiedy omawiana kolorystyka adidas D.O.N. Issue #1 pojawi się w sprzedaży. Będziemy bardzo uważnie obserwowali stronę producenta oraz basketowych specjalistów ze Sklepu Koszykarza i KICKS Store, gdzie ostatnio pojawiły się te buty w wariancie 'Iron Spider'. 


adidas