Proponowany post

Kolejna Kolorystyka Air Jordan 1 High Zoom Space Hippie Ujrzała Światło Dzienne

23 lipiec 2020
Kolejna Kolorystyka Air Jordan 1 High Zoom Space Hippie Ujrzała Światło Dzienne

Dziś bardzo Jordanowy dzień. Po pokazaniu Wam oficjalnych zdjęć nadchodzących Air Jordan 1 'Satin Snake', o których nieco więcej dowiecie się tutaj, oraz zapowiedzi kolejnych wysokich jedynek przygotowanych na 2021 rok, pozostajemy w temacie tej debiutującej w 1985 roku na rynku sylwetki. Wszystko za sprawą tego, że w sieci pojawiły się pierwsze szpiegowskie fotografie przedstawiające kolejną wersję barwną Air Jordan 1 High Zoom Space Hippie, które częściowo wykonane są z materiałów z recyklingu. 

Pierwsza kolorystyka Air Jordan 1 High Zoom Space Hippie w sprzedaży pojawić ma się 12 sierpnia i jest spore prawdopodobieństwo, że tego samego dnia zaraz po w sprzedaży zobaczymy kolejny, bardzo do niej podobny wariant barwny zdominowany przez klasyczną czerń. Zdaje się, że cholewka skąpana jest w ciemnym zamszu oraz tekstylnym materiale, który wyłania się wokół niczym nieobszytego kołnierza oraz języka, gdzie widać piankowe, jasne oraz krwistoczerwone wypełnienie. Ciemną bazę przełamano subtelnymi, ale wpadającymi w oko fioletowymi i czerwonymi detalami, a całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy z kontrastującym spodem oraz krawędziami outsole'a wykonanymi z przetworzonych odpadów. Kropką nad i jest satynowy, wtopiony w cholewkę Swoosh na boku.

Na ten moment premiery tego wydanie nie jest nam znana, natomiast tak jak wspominaliśmy, w sprzedaży powinny pojawić się gdzieś w okolicach 12 sierpnia. Szukajcie ich w WS2 czy SK.



Jordan