Proponowany post

Kolejna Kolorystyka John Elliott X Nike Lebron Icon

22 maj 2019
Kolejna Kolorystyka John Elliott X Nike Lebron Icon

Amerykańska marka pokazała oficjalne zdjęcia kolejnej wersji kolorystycznej modelu John Elliott x Nike Lebron Icon. Tym razem będzie to wariant 'Triple Black', który do sprzedaży ma trafić jeszcze w tym miesiącu. Ten wariant może nie jest tak fajny i efektowny, jak białe, ale na pewno znajdzie on swoich fanów. 

Nazwa 'Triple Black' mówi chyba wszystko. Mamy tutaj do czynienia z monochromatyczną cholewką, której wszystkie elementy są w czarnym kolorze. Jeśli chodzi o materiały, to są one identyczne, jak w poprzedniej wersji, gdzie górna część toe boxa i kilka bocznych sekcji są przeźroczyste. Na butach znajdziemy też trochę skóry, którą widać głównie na kołnierzu, socklinerze i krawędzi języka. Cholewka osadzona jest na czarnym midsole'u, a jeszcze niżej mamy poduszkę Max Air umieszczoną na całej długości. Razem z outsolem, który w tym wydaniu wykonany jest z żółtawej, transparentnej gumy są to zapożyczenia z Nike Lebron 8

John Elliott x Nike Lebron Icon 'Triple Black' będzie można kupić już w najbliższą sobotę, 25 maja. Buty pojawią się w aplikacji SNEAKRS, oraz na stronie johnelliott.com. Retail za parę to $250. Stacjonarnie buty będzie można nabyć w butiku John Elliott w Hollywood. Kto z Was planuje na nie zapolować? 
John Elliott x Nike LeBron Icon
kolor: Black/Black-Gum Light Brown
styl: AQ0114-001
cena: $250Tagi: nike,