Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

Kolejna Kolorystyka Nike Air Foamposite One Pojawiła Się Na Horyzoncie

17 wrzesień 2019
Kolejna Kolorystyka Nike Air Foamposite One Pojawiła Się Na Horyzoncie

Dawno już nie pisaliśmy o Nike Air Foamposite One. Dziś jednak nadarzyła się okazja, bo pojawiły się fotki kolejnego wariantu kolorystycznego, jaki stworzyli projektanci Nike. Czasami się zastanawiamy, czy ten koszykarski klasyk nie ma już za dużo różnych wersji. Jak myślicie? Omawiana kolorystyka nie ma jeszcze żadnej nazwy, nie podane zostały też żadne informacje dotyczące inspiracji. Wiadomo jedynie, że  jej premiera zaplanowana została na przyszły miesiąc.

Biały materiał Foamposite ozdobiono czarnymi, nieregularnymi wzorami, przypominającymi plamy, które nam kojarzą się z tym po kulkach do paintballa. Cholewkę uzupełnia czarna skóra i meshowy język oraz pomarańczowy Swoosh i logo "1 Cent" z tyłu. Trochę zastanawia nas obecność płaskich sznurowadeł, które średnio tutaj wyglądają...zazwyczaj Foamy mają okrągłe sznurówki i do takich jesteśmy przyzwyczajeni. Buty stoją na mlecznym outsoleu z czarnymi detalami.

Szczegóły dotyczące premiery tych Foampositeów niestety nie zostały podane, ale mają one pojawić się w sprzedaży w październiku. Oczywiście jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. Niestety nie spodziewamy się, żeby buty pojawiły się u któregoś z polskich retailerów...swoją drogą ciekawe co stało się z tym modelem, jeśli chodzi o rodzimy rynek...czy Foamposite One są aż tak mało popularne w naszym kraju?


Nike Air Foamposite One
kolor: Black/White-Total Orange
styl: 314996-013
cena: $230