Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

Kolejna Kolorystyka Nike SBx Air Jordan 1 High OG

26 luty 2019
Kolejna Kolorystyka Nike SBx Air Jordan 1 High OG

W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam pierwsze fotki Jordanów jedynek, które powstały we współpracy z Nike SB. Dziś mamy dla Was kilka nowych zdjęć, kolejnej wersji kolorystycznej, która pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Wiele wskazuje na to, że zarówno Jordan Brand, jak i deskorolkowy departament Nike bardzo poważnie podchodzą do tematu skateboardowych Air Jordan 1. Ciekawe ile łącznie wariantów zobaczymy w najbliższym czasie, ale chyba będzie tego sporo.

Buty, którymi zajmujemy się dziś, mają jasną cholewkę, a jej kolor w pierwszej chwili skojarzył nam się z jedynkami Nigel Sylverster. Mamy tutaj do czynienia ze swego rodzaju "brudną" bielą albo czymś w rodzaju koloru "Sail", który zestawiono z czarnymi elementami. Wiadomo jednak, że podobnie jak w kilku innych wydaniach SB, tak i tutaj zastosowano ścieralną farbę. Pod jasnymi panelami ukryty jest kolor pomarańczowy, natomiast pod czarną będzie można znaleźć róż, który matchuje z kolorem wkładek, które podobnie jak język sa ozdobione brandingiem "Nike SB". Gdy już farba się zetrze, buty będą miały bardzo wakacyjny charakter w stylu 'Miami Dolphins', albo 'South Beach'.Trochę szkoda, że podeszwa zewnętrzna nie jest w kolorze kontrastującym z podeszwą środkową...

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery, ale źródła podają, że ten wariant kolorystyczny Nike SB x Air Jordan 1 High OG trafią do sprzedaży w kwietniu. Jesteśmy przekonani, że wkrótce pojawi się więcej informacji i fotek, a wtedy na pewno o tym napiszemy, dlatego zaglądajcie na tenisufki.eu!