Proponowany post

Kolejna, Nowa Kolorystyka Nike Air Max Penny 1

13 wrzesień 2018
Kolejna, Nowa Kolorystyka Nike Air Max Penny 1

Nike przygotowało dla nas nową wersję kolorystyczną modelu Air Max Penny 1. Będzie to kolejna odsłona, pierwszego sygnowanego modelu Hardawaya, która w tym roku wyląduje na sklepowych półkach. Będzie ona nawiązywała do udziału Pennego w letnich igrzyskach olimpijskich, które w 1996 roku odbyły się w Atlancie. 

Wydawać by się mogło, że kolorystyka związana z tym wydarzeniem będzie nosiła barwy USA Basketball, otóż nie. Buty mają czarną cholewkę wykonaną z zamszu. Do tego kilka czerwonych dodatków i biało- czarny midsole. Tak naprawdę jedynym nawiązaniem do igrzysk jest grafika, którą znajdziemy na wkładce. Jest nim "1 Cent" logo, do którego dodano płomienie, dzięki czemu przekształcono je w znicz olimpijski. Wygląda to fajnie i szkoda, że nie pomyślano o tym, by to samo zrobić z logotypem na pięcie. 

Nie wiadomo, kiedy dokładnie omawiane Nike Air Max Penny 1 trafią do sprzedaży. Przewidujemy, że niedługo znajdą się one w ofercie takich sklepów jak Sklep Koszykarza czy KICKS Store. Z niecierpliwością czekamy też na to, aż powróci nasz ulubiona kolorystyka 'Orlando', ale o tym na razie cisza. Poniżej macie porcję oficjalnych zdjęć od Nike.