Proponowany post

Kolejna Porcja Zdjęć adidas ZX 8000 Od Seana Wotherspoona

14 wrzesień 2020
Kolejna Porcja Zdjęć adidas ZX 8000 Od Seana Wotherspoona

Wskrzeszona seria A-ZX to ostatnimi czas bardzo popularny na tenisufkach temat. Niemal co chwila w sprzedaż pojawiają się coraz to nowsze, limitowane ZX'y. Jeżeli interesuje Cię ten temat, nie zapominaj na bierząco zaglądać na azx.chmielna20.pl, gdzie szczegółowo śledzić możesz każdy kolejny release. Niewątpliwie jedna z ciekawszych premier, na które my czekamy szczególnie, są zapowiadane już bardzo dawno temu ZX 8000 powstałe w kolaboracji z Seanem Wotherspoonem. Od momentu, kiedy gość zakończył współpracę z Nike, zdążył już wypuścić swoją wersję GEL-Lyte III od japońskiej marki Asics oraz specjalną edycją Superstarów, które cieszyły się naprawdę sporym zainteresowaniem. Jeżeli chodzi o ZX'y to obstawiamy, że będzie podobnie.

Po naprawdę skromnym teaserze, który de facto zafundował nam sam Sean (KLIK), przychodzi pora na kolejną porcję zajawki, którą również chwali się autor tego projektu. Cholewka butów wykonana została ze ścinków materiałów tekstylnych oraz płótna w wielu najróżniejszych kolorach czy wzorach, a poryty grafiką ziemi i napisem 'SUPER EARTH' język, tak jak w Superstarach ponownie zaczerpnięty został z modelu SL72. Zwróćcie też uwagę na wewnętrzny panel, który tak jak w ZX 9000 pozbawiony został trzech pasków, w których miejscu pojawiła się masa haftowanych logo Trefoil. Gdyby tego było mało, na cholewce znajdziemy masę dodatkowych przeszyć, a w stabilizatorze pięty zatopiono nitki. Całość postawiona jest na podeszwie ze spodem wykonanym z przetworzonej gumy, a kropką nad i jest logo 'SW' zdobiące płytkę systemu stabilizacji Torsion.

Tak jak wspominaliśmy, na premierę butów musimy poczekać do lutego 2021 roku. Wyceniono je na 140$. Jeżeli chodzi o dostępność, to tak jak inne projekty z A-ZX series, tak i ten powinniśmy dostać w WS2


adidas