Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Kolejna Porcja Zdjęć Nadchodzących adidas Yeezy Boost 700 'Magnet'

12 sierpień 2019
Kolejna Porcja Zdjęć Nadchodzących adidas Yeezy Boost 700 'Magnet'

Z dniem dzisiejszym odbył się niespodziewany, zapowiadany przez wszystkich na 17 sierpnia restock pierwszej i według nas jedynej słusznej kolorystyki modelu adidas Yeezy Boost 700 'Wave Runner'. Na naszych kanałach info pojawiło się jedynie na profilu na FB, gdzie od czasu do czasu wrzucamy takie szybkie nowinki, z tego też względu polecamy go śledzić (klik). Teraz zaczynamy się zastanawiać, czy za te pięć dni zobaczymy je ponownie na stronie producenta, czy też w zaprzyjaźnionych sklepach, takich jak stołeczny CL20? Tego zapewne dowiemy się już za chwilę.

Niemniej jednak, to nie o 'Wave Runnerach' chcemy w tym miejscu 'pogadać', a bliżej zaprezentować Wam kolejną nadchodzącą kolorystykę tego modelu, która ma z nią nieco wspólnego, ale i sporo się od niej różni. Pierwszą i chyba największą zmianą jest materiał, z którego wykonana jest masywna, utrzymana w stylu 'Daddy Shoes' cholewka. Tym razem Kanye West i niemiecka marka z trzema paskami postawili na połączenie delikatnego nubuku i skóry z grubym materiałem tekstylnym pokrywającym toebox, boczne panele, kołnierz okalający kostki oraz język, czyli wszędzie tam, gdzie do tej pory mieliśmy miękką siateczkę. Czy taka zmiana wyjdzie im na dobre? Na własnej skórze przekonamy się o tym, dopiero po kilku wyjściach. Osobiście mamy jednak wrażenie, że siatka sprawdzać będzie się tutaj zdecydowanie lepiej. Kolorystycznie, mamy tutaj pewne nawiązania do wyżej wspomnianych 'OG', bowiem 'Magnet' czerpią od nich całą, wypełnioną świetnie amortyzującą pianką Boost podeszwę. Góra utrzymana jest w stonowanych szarościach, co generalnie może się podobać. Czy Wam jednak się podoba?

Buty do sprzedaży trafią już we wrześniu. Z tego co nam wiadomo, nie powinno być problemu z nabyciem ich tutaj. Sugerowana cena detaliczna to standardowe 1299zł.


adidas