Proponowany post

Kolejna Porcja Zdjęć Nadchodzących Air Jordan 1 High OG WMNS 'Satin Snake'

29 maj 2020
Kolejna Porcja Zdjęć Nadchodzących Air Jordan 1 High OG WMNS 'Satin Snake'

Nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy Wam oficjalne zdjęcia nadchodzących Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Tie-Dye' zarezerwowanych tylko dla kobiet, a już dziś wracamy z kolejną ekskluzywną wersją zaprojektowaną z myślą o paniach. 

Przyjrzyjmy się więc bliżej tytułowym Air Jordan 1 High OG WMNS 'Satin Snake', które mimo tego, że zaprojektowane zostały z myślą o kobietach, jesteśmy pewni, że staną się obiektem westchnień niejednego fana JS'ów. Jak już sama nazwa butów wskazuje, nadchodzące jedynki wykonano z egzotycznego połączenia materiałów. Prócz skórzanej bazy, tylną część uppera oraz Swoosh wykończono materiałem imitującym łuskę węża, natomiast język oraz wnętrze obszyto lekko połyskującą satyną. Kolorystycznie, jest naprawdę spoko i możemy się tutaj doszukiwać małego podobieństwo do kultowych 'Chicago', przez co obstawiamy, że to wydanie spotka się z ogromną popularnością i jego ceny na rynku wtórnym mogą nas zaskoczyć. 

Dodatkowo możemy Wam zdradzić, że buty do sprzedaży trafią dokładnie 15 sierpnia, a ich sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 170$. Szukajcie ich w stołecznym butiku WS2 oraz Sklepach Koszykarza, gdzie powinny się pojawić. 


Jordan