Proponowany post

Rzut Oka Na Nowy Batmobil

Nowa Fura Bruce'a Wayne'a

Kolejna Porcja Zdjęć Nadchodzących Nike Dunk Low x OFF-WHITE

20 wrzesień 2019
Kolejna Porcja Zdjęć Nadchodzących Nike Dunk Low x OFF-WHITE

To, że z niecierpliwością czekamy na zapowiadany przez nas od kilku ładnych tygodni, kolejny projekt na linii Nike x OFF-WHITE mówimy Wam za każdym razem, kiedy tylko poruszamy ten temat. Zupełnie nie wiemy czemu, ale nadchodzące Nike Dunk Low, tknięte ręką Virgila Abloh naszym zdaniem są jednym z ciekawszych projektów spod jego szyldu w ogóle. Oczywiście, to tylko nasza opinia, a dochodzą nas słuchy, że część z Was ma zupełnie odmienne zdanie. 

Ostatnimi czasy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia trzeciej 'regularnej' wersji kolorystycznej i szczerze powiedziawszy, bardzo się rozczarowaliśmy tym, co zobaczyliśmy. Mimo tego, że dziś mamy dla Was kolejną, pokaźną porcję zdjęć, to w naszych oczach wariant o oznaczeniu CT0856-600 dalej najgorzej wypada z całej trójki. Materiałowo, buty skonstruowane są z tego, co chyba najbardziej lubi ten wywodzący się z koszykarskich parkietów klasyk. Upper wykonano przy użyciu naturalnej skóry w dwóch kontrastujących kolorach, dominującej czerwieni oraz subtelnej szarości. Jak się okazuje, wcześniej wprowadziliśmy Was w błąd, i wnętrze języka konsekwentnie wypełnione jest pianką, której krawędzie standardowo niczym nie są obszyte. Tak, jak w przypadku dwóch poprzednich wariantów, które zobaczyć możecie tutaj i tutaj, tak i w tym przypadku całość spleciona jest dodatkowym systemem sznurowania opierającym się o pomarańczową żyłkę przechodzącą przez czarne szlufki. Trytytka, którą znajdziecie w zestawie, będzie biała lub kremowa, a sznurówki dalej branduje napis 'SHOELACES'.

Mówi się, że buty do sprzedaży trafić mają już 14 października. Sugerowana cena detaliczna jak na Dunki nie będzie mała, bo retail oscylować ma w granicach 170$.
Nike