Proponowany post

Kolejna Wersja Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard'

04 grudzień 2018
Kolejna Wersja Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard'

Jordan Brand planuje wypuścić trzecią już wersję Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard'. Według @zsneakerheadz buty będą wyglądały tak, jak na poniższym zdjęciu. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale nie obrazilibyśmy się, gdyby tak właśnie było.

Najprawdopodobniej, cholewka będzie przypominała tą, którą widzieliśmy w wersji 'Bred'. Z tą różnicą, że zamiast koloru czerwonego będziemy mieli pomarańczowy, który występował we wszystkich wcześniejszych odsłonach Air Jordan 1 nazwanych 'Shattered Backboard'.  Czy tak będzie w rzeczywistości, przekonamy się dopiero za jakiś czas, kiedy pojawi się więcej informacji na ten temat. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce zostaniemy takowymi zasypani. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej, od razu o tym napiszemy, żebyście byli na bieżąco. W międzyczasie dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się 'SBB' 3.0.

Razem z tymi pierwszymi newsami, pojawiła się też informacja o tym, że Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0 maja trafić do sprzedaży na jesieni 2019. Czekamy z niecierpliwością.
Tagi: jumpman23,