Proponowany post

Kolejna Wersja Kolorystyczna Nike Zoom Freak 1 'All Bros'

21 styczeń 2020
Kolejna Wersja Kolorystyczna Nike Zoom Freak 1 'All Bros'

Nike Basketball ma dla nas serię oficjalnych zdjęć kolejnej wersji kolorystycznej pierwszego sygnowanego modelu Giannisa Antetokounmpo. Jej nazwa to...'All Bros'. Tak, ta nazwa pojawiała się już w przypadku Nike Zoom Freak 1. Nawiązuje ona do braci gracza Milwaukee Bucks, których ma on aż czterech; Thanasis, Kostas, Francis i Alex (dwóch z nich gra już w NBA). Niewykluczone, że właśnie tyle wariantów kolorystycznych serii 'All Bros' zobaczymy. 

Prezentowana wersja ma bardzo przyjemną, meshową cholewkę w kolorze turkusowym, który nam kojarzy się z barwami Charlotte Hornets. Tym samym kolorem pokryty jest język i sockliner. Uzupełnieniem jest czarne logo Giannisa, mały Swoosh i numer "34". Na niebiesko zaznaczono paski systemu sznurowania. Na wkładkach umieszczono napis 'All Bros'.  Upper osadzony jest na dwutonowej podeszwie środkowej, gdzie nie brakuje charakterystycznej, gigantycznej łyżwy Nike. Na samym dole mamy transparentną podeszwę zewnętrzną. 

Na razie nie wiemy jeszcze, kiedy Nike Zoom Freak 1 'All Bros' pojawią się w sprzedaży. Będziemy jednak bardzo uważnie obserwowali stronę producenta oraz ofertę Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Storenike