Proponowany post

Kolejna Wersja Kolorystyczna UNDEFEATED x Nike Zoom Kobe 4 Protro

08 lipiec 2019
Kolejna Wersja Kolorystyczna UNDEFEATED x Nike Zoom Kobe 4 Protro

Dzięki poniższym zdjęciom, wiemy już jak będzie wyglądała kolejna kolorystyka Nike Kobe 4 Protro w kolaboracji z UNDEFEATED. Pomimo tego, że buty wyglądają spoko, w naszej ocenie jest to najsłabsza z wersji, jakie widzieliśmy do tej pory. 

Cholewka butów podobnie, jak we wcześniejszych kolorystykach, pokryta jest lekko opalizującą, skórą lakierowaną o zielonym zabarwieniu. Znajdziemy ją na toe boxie, górnej części języka i na kołnierzu. Zielony jest też plastikowy element z tyłu, który udekorowano mieniącym się napisem "UNDEFEATED". Tuż nad nim znajdziemy białą liczbę "8", która prawdopodobnie odnosi się do pierwszego numeru, z jakim Kobe Bryant występował w barwach Los Angeles Lakers. Aglety oraz język lewego butach informują o kolaboracji z UNDFTD. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i jasnym outsole'u w delikatnym, szarym odcieniu. Szczerze mówiąc,w  tej wersji brakuje nam trochę pomarańczowych akcentów, dzięki którym buty byłyby w typowych dla UNDFTD kolorach.  

Niestety nie wiadomo, kiedy UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro będą miały swoją premierę. Jak tylko poznamy szczegóły związane z dropem którejkolwiek z zapowiadanych kolorystyk, od razu damy Wam znać. Jesteśmy ciekawi, jak podobają Wam się zielone Kobasy czwórki w kolaboracji z UNDFTD. Czekamy na Wasze komentarze.