Proponowany post

Kolejne Air Jordan 1 Mid W Ciekawej Kolorystyce

12 lipiec 2019
Kolejne Air Jordan 1 Mid W Ciekawej Kolorystyce

Nie wiemy, które to już Air Jordan 1 Mid w tym roku. Oczywiście nie mamy nic przeciwko takiej ilości różnych wersji kolorystycznych tego modelu. W niektórych przypadkach żałujemy nawet, że nie są one obecne na Air Jordan 1 High OG. Dziś chcemy się z Wami podzielić oficjalnymi fotkami kolejnej wersji kolorystyczne "średnich" jedynek. Nie ma ona żadnego pseudonimu, ale chyba można skorzystać z nazwy któregoś z występujących na bucie kolorów: Hyper Royal/Hyper Violet-White.

Cholewka zbudowana jest z połączenia niebieskiego nubuku i białej skóry. Układ tych kolorów jest bardzo standardowy. Uzupełnieniem jest bardzo wyrazisty Swoosh we fioletowym odcieniu. W tym samym kolorze jest metka na języku. Na czarno podkreślone zostało klasyczne, skrzydlate logo "Air Jordan", które jest w tym samym miejscu, co zawsze. Całość stoi na białej podeszwie środkowej i białym outsole'u. 

Tak, jak większość Air Jordan 1 Mid, tak i omawiana wersja nie ma konkretnej daty pojawienia się w sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że na sklepowe półki trafią one już wkrótce. Macie może jakieś pomysły na nazwę tego wariantu kolorystycznego? Kojarzy on się Wam z czymś? Piszcie w komentarzach.   


jordan