Proponowany post

Kolejne Ciekawe Kolorystyki Air Jordan 1 Mid

03 grudzień 2018
Kolejne Ciekawe Kolorystyki Air Jordan 1 Mid

Marka Jordan podzieliła się serią oficjalnych zdjęć, dwóch nowych wariantów kolorystycznych modelu Air Jordan 1 Mid. Jedynki w wersji Mid są przez sneakerheadów traktowane bardzo po macoszemu, nie zmienia to jednak faktu, że kolorystyki, z którymi amerykańska marka do nas wychodzi, są bardzo ciekawe. 

Pierwsza z nich, którą nazwano 'Pine Green' (czyli dokładnie tak samo, jak jedną z bardzo popularnych, tegorocznych, wysokich wersji). Buty mają skórzaną cholewkę, która łączy w sobie kolory zielony i biały. Do tego mamy czarne dodatki w postaci Swoosha, sznurowadeł i nylonowego języka. Na dole klasyczny, biały midsole i gumowa podeszwa zewnętrzna w zielonym odcieniu. Całość wygląda bardzo przyjemnie i wydaje nam się, że buty powinny spodobać się fanom Boston Celtics...lub wszystkim tym, którym nie udało się zdobyć wysokich 'Pine Green'. 
Druga kolorystyka bazuje na kolorze niebieskim, który zestawiono z bielą i czernią, a całość podkreślają kontrastujące, czerwone sznurowadła. Wygląda to całkiem nieźle i w związku z tym, że ten wariant nie został jeszcze ochrzczony, nazwiemy go roboczo 'Clippers', bo właśnie z tą drużyną nam się on kojarzy.

Niestety nie wiemy, jakie są konkretne daty premier omawianych Air Jordan 1 Mid, ale źródła podają, że buty mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w grudniu. Jesli komuś z Was spodobały się AJ1 Mid, to bardzo możliwe, że będą one dostępne w takich sklepach, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza


jordan