Proponowany post

Kolejne Dwie Kolorystyki Nike Air Presto x OFF-WHITE

24 kwiecień 2018
Kolejne Dwie Kolorystyki Nike Air Presto x OFF-WHITE

Zapewne znacząca większość z Was kojarzy elektryzujący projekt 'The Ten', który jest efektem współpracy Virgila Abloha z OFF-WHITE oraz amerykańskiej marki Nike. Spora część fanów tego projektu uważa, że najlepszym modelem butów, który powstał w wyniku ich działań, jest Air Presto, a my możemy się z nimi zgodzić. To z tego też powodu z niecierpliwością czekaliśmy  na pierwsze zdjęcia dwóch kolejnych kolorystyk tego modelu, które zresztą tutaj mieliśmy okazję Wam zapowiadać. I stało się!

Tak jak udało się nam ustalić już wcześniej Virgil oraz Nike pracowali nad wersją białą, oraz czarną wyżej wspomnianych Air Presto. Jeżeli chodzi o samo wykonanie, to projekt ani pierwszy, a ni drugi wariant kolorystyczny nie różni się zupełnie od tego wchodzącego w skład kolekcji 'The Ten'. Upper to konstrukcja dalej wykonana przy użyciu miękkiej siateczki o sporej perforacji, pianki wypełniającej język czy innego rodzaju syntetyku na Swoosh'u. Zarówno biała, jak i czarna kolorystyka dalej zdobiona jest biało-czerwoną metką na języku, pomarańczowym detalem pod łyżwą czy charakterystyczną, czerwoną zawieszką przeplecioną przez sznurówki. 

Na tem moment nie znamy konkretnej daty premiery, ale wiemy, że butów na półkach spodziewać możemy się w czerwcu. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wrócimy do Was z dokładniejszymi informacjami.
OFF-WHITE
Nike