Proponowany post

Kolejne Dwie Kolorystyki UNDEFEATED x Nike Air Max 97 Są W Drodze

08 grudzień 2020
Kolejne Dwie Kolorystyki UNDEFEATED x Nike Air Max 97 Są W Drodze

UNDEFEATED oraz Nike, to równie potężny duet co będący ostatnimi czasy na streetwearowej tapecie Nike oraz Stüssy. Na swoim koncie wywodząca się z Los Angeles ekipa mam masę świetnych projektów ze Swoosh'em w tle, a jednym z bardziej pamiętnych jest trio Nike Air Max 97, które na rynku debiutowało trzy lata temu. Wtedy też dostaliśmy ultra limitowaną, oliwkową kolorystykę dostępną tylko na ComplexCon, białą, którą mogliśmy dostać wyłącznie za pośrednictwem UNDFTD oraz czarną ( naszym zdaniem najlepszą ) mogliście kupić wu wybranych partnerów, w tym stołecznym butiku CL20

Po trzech latach od premiery tego świetnego wydania Nike i UNDEFEATED ponownie biorą na warsztat kultowego Air Max 97 i szykują ich kolejną świetną trójcę. Dwie z nich właśnie ujrzały światło dzienne i to za pośrednictwem oficjalnych zdjęć prosto od producenta. Co ciekawe, jedna z nich wygląda identycznie, co to najbardziej limitowane, oliwkowe wydanie dostępne wyłącznie na streetwearowo-sneakersowych targach ComplexCon, co nas osobiście trochę dziwi i uważamy, że takich specjalnych wydań, które ciężko było zdobyć, a osoby nimi zainteresowane często płaciły za nie grube tysiące, teraz zostali nie fajnie potraktowani. Wracając do samych butów, to dalej skonstruowane one są z syntetycznego materiały oraz siateczki z charakterystycznym, brandowanym napisem 'UNDEFEATED' paskiem przechodzącym przez wierzch. Oprócz militarnego, oliwkowego wariantu z dodatkiem czerni i pomarańczy w sprzedaży zobaczymy też neutralnie ciemny ze wpadającymi w oko neonowo-zielonymi akcentami w klimacie vintage, który jest zupełną nowością. Na trzeci, zapowiadany TUTAJ wariant musimy jeszcze poczekać.

Szczegóły premiery UNDEFEATED x Nike Air Max 97

Oficjalna data premiery kolejnej partii UNDEFEATED x Nike Air Max 97 nie została jeszcze ogłoszona, ale wielce prawdopodobne jest, że te dwie wersje - wraz z trzecią kolorystyką wkrótce pojawią się na SNKRS App i u wybranych sprzedawców, takich jak chmielna20.pl.


Nike
UNDEFEATED