Proponowany post

Kolejne Jordan Legacy 312 Z Motywem 'Camo'

07 luty 2019
Kolejne Jordan Legacy 312 Z Motywem 'Camo'

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia modelu Jordan Legacy 312 w kolorystyce 'Desert Camo'. Projektanci Jordan Brand postanowili pójść dalej i stworzyli jeszcze jeden wariant kolorystyczny oparty o wojskowe motywy. Użyli znanego i lubianego kamuflażu "Woodland". Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć, między innymi ujęcia "on feet", mamy też dla Was informacje o tym, gdzie można kupić te buty.

Cholewka butów, która składa się z elementów zapożyczonych z Air Jordan 1 i Air Jordan 3 wykonana jest w przeważającej części z czarnego, grubego zamszu. Swoosh, tylny panel i część toe boxa to również zamsz, ale te części pokryte są leśnym kamuflażem, a do tego, tak jak w większości wcześniejszych kolorystyk jest też kawałek Elephant Printu. Trójkowy midsole został w tej wersji pomalowany czarną farbą. Buty mają też czarny outsole z szarymi detalami. 

Jeśli jordanowa hybryda w wersji 'Woodland Camo' trafia w wasze gusta, to buty są dostępne, między innymi w warszawskim KICKS Store i Sklepie Koszykarza. Tutaj macie bezpośredni link do butów. Ciekawe, czy Jordan Brand planuje jeszcze jakieś inne wersje 'Camo' modelu Legacy 312. Fajnie byłoby zobaczyć, któryś z modeli linii Air Jordan w kamuflażu, chyba że ta opcja zarezerwowana jest tylko dla kolaboracji, jak w przypadku Supreme x Air Jordan 5. Jak myślcie? Doczekamy się jeszcze jakichś "kamuflażowych" jordanów?
Tagi: jumpman23,