Proponowany post

Kolejne Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

09 kwiecień 2019
Kolejne Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Pojawiły się kolejne zdjęcia zapowiadanych Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'. Będzie to kolejna propozycja od Jordan Brand popularnych ostatnio jedynek, które tym razem projektanci postanowili potraktować kolorami kojarzonymi z uczelnią North Carolina. Zdania na temat tego wydania są bardzo podzielone. Nam buty się podobają, a nowe zdjęcia tylko utwierdzają nas w tym przekonaniu. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 1, wykonana jest ze skóry. Projektanci postanowili połączyć tutaj kolory granatowy, biały i błękitny, co naszym zdaniem wypadło całkiem nieźle. Buty mają biały, nylonowy język, na którego szczycie widać metkę z brandingiem "Nike Air", a na kołnierzu nie brakuje charakterystycznego, tłoczonego "Wings Logo". Całość stoi na białej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u. Para ze zdjęć ma zamontowane granatowe sznurki, ale możemy się spodziewać, że podobnie jak w przypadku kilku poprzednich wydań Air Jordan 1 High OG, tak i tutaj w zestawie dostaniemy kilka kompletów sznurowadeł. 

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' ustalona została na 17 sierpnia. Buty będą dostępne na stronie producenta, ale będzie je można też nabyć u polskich retailerów, których oferta zawiera produkty marki Jordan. Warto zaglądać do warszawskiego KICKS Store, czy Sklepu KoszykarzaAir Jordan 1 Retro High OG
kolor: Sail/Obsidian-University Blue
styl: 555088-140
cena: $160