Proponowany post

Kolejne Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 Retro High OG 'Gym Red'

04 marzec 2019
Kolejne Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 Retro High OG 'Gym Red'

Ci z Was, którzy dokładnie śledzą naszą stronę, wiedzą już, że pod koniec czerwca w sprzedaży pojawią się Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Gym Red'. W tym wydaniu jedynek można dopatrywać się pewnego podobieństwa do wariantu 'No L's' tyle, że bez licznych napisów. W związku z tym, że w sieci pojawiły się nowe, bardzo fajne fotki tych butów, nie mogliśmy się powstrzymać i postanowiliśmy, że podzielimy się nimi z Wami. Pewności nie mamy, ale wydaje nam się, że może to być kolejne mocne wydanie AJ1, dlatego warto Wam o nim przypominać. 

Cholewka Air Jordan 1 High OG 'Gym Red' ma typowe "Bullsowe" kolory i wykonana jest z czarnej i białej skóry, którą wzbogaca czerwony Swoosh, a także kołnierz. Na nylonowym języku mamy standardową metkę z brandingiem "Nike Air". Na nowych zdjęciach bardzo obiecująco prezentują się materiały, z jakich wykonane są te buty. Wszystko wskazuje na to, że i to wydanie będzie dobrej jakości. Od spodu mamy jasny modsole, w stylu vintage, a jeszcze niżej czarną, gumową podeszwę zewnętrzna. Niestety nadal nie wiemy, czy do butów przewidziane są dodatkowe komplety sznurowadeł. Producent zdążył już nas przyzwyczaić, że do jedynek dorzucane są 2-3 zestawy dlatego i tu się tego spodziewamy.

Datę premiery podawaliśmy Wam już w poprzednim poście, ale z chęcią Wam ją przypomnimy. Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Gym Red' pojawią się w sprzedaży 29 czerwca. Na temat dostępności w polskich sklepach będziemy jeszcze pisali, jak tylko uda nam się potwierdzić takie informacje.
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Black/White-Sail-Gym Red
styl: 555088-061
cena: $160
Tagi: jumpman23,