Proponowany post

Kolejne Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe'

16 maj 2019
Kolejne Nowe Zdjęcia Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe'

W sieci pojawiło się kilka kolejnych, przedpremierowych zdjęć Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe'. Pomimo tego, że będzie to damskie wydanie jedynek, obstawiamy, że chętnie przytuli je niejeden sneakerhead. Trudno się temu dziwić, bo buty prezentują się naprawdę dobrze.

Cholewka butów wykonana jest niemalże identycznie, jak oryginały z 1985 roku, czy wydania retro. Oczywistą zmianą w stosunku do 'Black Toe', które znamy, jest satyna, która w tylnej części zastąpiła skórę. Trochę inaczej niż zwykle potraktowano też "Wings Logo" które w tym wydaniu będzie plastikowe. Fajne rozwiązanie, które jeszcze bardziej wyróżnia tę wersję Air Jordan 1. Upper uzupełnia biały, nylonowy język, który na samej górze ozdobiony jest metką z "Nike Air". Całość stoi na klasycznym, białym midsole'u i czerwonej podeszwie zewnętrznej. Na poprzednich fotach widzieliśmy, że buty miały zamontowane czarne sznurowadła, natomiast tutaj widać sznurki w kolorze białym. Mamy nadzieje, że producent pomyślał też o czerwonych.

Premiera Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' odbędzie się 31 sierpnia. Jak podają źródła, ma to być limitowane wydanie, którego nakład to 75 000 par na cały świat. Niestety nie wiemy, czy buty znajdą się jednak w ofercie, któregoś z polskich retailerów, ale mocno trzymamy za to kciuki. Dajcie nam znać w komentarzach, jak podoba Wam się to nowe wcielenie 'Black Toe'.Tagi: jumpman23,