Proponowany post

Kolejne Nowe Zdjęcia Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha'

14 czerwiec 2019
Kolejne Nowe Zdjęcia Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha'

Już dawno nie było nic słychać na temat niskich, Travisowych Air Jordan 1. Ostatni raz pisaliśmy o nich ponad miesiąc temu. Dziś nadarzyła się okazja, żeby przypomnieć Wam o tych butach, bo w sieci pojawiło się kilka nowych, szczegółowych zdjęć, którymi chcemy się z Wami podzielić.  Fotek jest sporo, dlatego możemy jeszcze raz, całkiem dokładnie przyjrzeć się tym Air Jordan 1 low.

Cholewka Travis Scott x Air Jordan 1 low OG SP 'Dark Mocha' wykonana jest z połączenia brązowego i czarnego zamszu. Po zewnętrznej stronie umieszczono dużego, wykonanego z białej skóry Swoosha. Tak, jak w wersji High OG, która niedawno miała swoją premierę, jest on odwrócony. Po wewnętrznej stronie logo Nike umieszczone jest już w normalnym kierunku i jest w kolorze brązowym. Pod nim, czy za nim widzimy czerwony napis "Cactus Jack". Ten sam napis znajdziemy też na czarnym nylonowym języku, który na samej górze zdobi metka z brandingiem "Nike Air". Z tyłu lewego buta znajdziemy skrzywioną buźkę, natomiast na prawym klasyczne, skrzydlate logo Air Jordan, wszystko wyszyte czerwoną nicią. Na uwagę zasługują czarne, woskowane sznurowadła. To specjalne wydanie Air Jordan 1 low ma specjalne wkładki, ozdobione logotypami Jordan Brand i pseudonimem rapera. Upper stoi na jasnej podeszwie środkowej i ciemnym outsole'u. 

Premiera Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha' planowana jest na wrzesień, ale konkretów nadal brak.  Pozostaje nam jedynie czekać na pojawienie się kolejnych zdjęć i informacji na temat tych butów.  
Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP 'Dark Mocha'
Kolor: Black/Dark Mocha-University Red-Sail
Styl: CQ4277-001