Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Kolejne zdjęcia już dawno zapowiadanych Supreme x Nike Air Max 96

14 kwiecień 2021
Kolejne zdjęcia już dawno zapowiadanych Supreme x Nike Air Max 96

Nike i Supreme to potężny duet, który współpracuje ze sobą od wielu sezonów. Na przestrzeni lat para ta 'wypluła' masę ciekawych, kontrowersyjnych, mniej lub bardziej udanych projektów, o których mieliśmy okazje wspominać tutaj. Jedną z zapowiadanych już jakiś czas temu, są tytułowe Supreme x Nike Air Max 96, o których po raz pierwszy mówiliśmy już w sierpniu 2020 roku - KILK.

Po miesiącach ciszy spowodowanych brakiem jakichkolwiek nowych informacji, przychodzi pora na zaktualizowanie tematu kolaboracyjnych Supreme x Nike Air Max 96 i dzięki porcji nowych zdjęć, które pojawiły się w sieci mamy możliwość przyjrzeć się im zdecydowanie bliżej. Jak sama nazwa wskazuje, historia butów zaczęła się w 1996 roku, a dowiedzieć się o tym możecie tutaj. Skoro już wiecie, czym są AM96, przejdźmy do współpracy ze streetwearową potęgą z Nowego Jorku. Nadchodzące Supreme x Nike Air Max 96 swoim wyglądem nawiązują oczywiście do oryginału, ale dzięki zastosowaniu półprzeźroczystego materiału, którym wykończono charakterystyczne 'zęby rekina' nadano im zupełnie nowego, świeżego klimatu. Elementy te współgrają z ciemną skorą naturalną oraz siateczką neoprenem i odblaskową 3M'ką. Skoro mamy tutaj do czynienia ze współpracą z Supreme na butach nie mogło zabraknąć logo kultowego brandu, który w tym przypadku pojawia się wielokrotnie na języku oraz standardowo na krwistoczerwonej wkładce, która komponuje się z dodatkami na butach. Całość postawiona jest na standardowej dla tej sylwetki podeszwie.

Niestety, data premiery butów nie jest nam jeszcze znana. Obstawiamy jednak, że ta kolorystyka, nie będzie jedyną, którą dostaniemy gdzieś w tym sezonie.