Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

Kolejny Model Z Kategorii Dad Shoes Od adidas Originals

24 maj 2018
Kolejny Model Z Kategorii Dad Shoes Od adidas Originals

W temacie bardzo popularnych ostatnimi czasie sneakersów w stylu Dad Shoes niemiecka marka adidas Originals czuje się jak ryba w wodzie. Po znanych nam już Temper Run niemiecki label zaprezentował kolejną sylwetkę pod postacią Yung-1, na którego premierę czekamy z niecierpliwością, przychodzi pora na kolejne nowości.

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia nowego modelu, o starej nazwie Falcon, który już na pierwszy rzut oka idealnie wpisuje się w wyżej wspomnianą kategorię sneakersów. Wytrawni gracze mogą kojarzyć model Falcon Dorf, który był inspiracją do stworzenia tej, uwaga zaprojektowanej z myślą o kobietach sylwetce. Przejdźmy jednak do budowy oraz użytych do produkcji materiałów. Upper wykonany z najlepiej sprawdzającego się według nas zestawienia materiałów nadającego się do konstruowania butów. Mamy tutaj bowiem syntetyczną siateczkę, nieco zamszu oraz połyskującej skóry. Podoba się nam również półprzeźroczysta kapsułka, która przypomina nam tą z najbardziej kultowych projektów Rafa Simonsa. Teraz kolorystyka. I tutaj wielki ukłon w stronę projektantów z Niemiec. Połączenie szarości oraz czerni z różowymi, turkusowymi oraz niebieskimi akcentami naprawdę wyszło świetnie. Mamy nadzieję, że podzielacie nasze zdanie.

Buty do sprzedaży trafić mają już niebawem, bo 2 czerwca. Sugerowana cena detaliczna oscyluje w granicach 100 euro, co zdecydowanie może się podobać. Co do dostępności zaglądajcie tutaj czy tutaj, nie powinno być problemu z ich znalezieniem.


adidas