Proponowany post

Kolekcja Air Jordan 1 High OG '6 Rings'

17 kwiecień 2018
Kolekcja Air Jordan 1 High OG '6 Rings'

Przy okazji naszego wczorajszego postu na temat 'Blue Moon' wysnuliśmy teorię, że kolorystyki zapowiadanych jedynek odpowiadają drużynom pokonanym przez Jordana w finałach NBA. Dziś wiemy, że nasze domysły były błędne, ale byliśmy blisko. W maju odbędzie się premiera kolekcji o nazwie '6 Rings' będącej ukłonem w stronę sześciu mistrzowskich pierścieni Jordana, ale też nawiązuje do zamiłowania MJ do gry w karty ze swoimi kolegami z drużyny. 

Zgodnie z tym, co mogliście wyczytać w naszych poprzednich wpisach na ten temat, wszystkie cztery kolorystyki czerpią z lubianych 'Black Toe'. Ich tylne panele zostały jednak pokryte zamszem i pokolorowane na; czerwono, żółto, zielono i niebiesko. Nawiązaniem do gry w karty są specjalne wkładki, ozdobione grafiką z talią kart z cyfrą "6" i pucharem mistrzowskim. 
Wszystkie kolorystyki mają w zestawie dwa komplety sznurowadeł; czarne i w kolorze odpowiadającym tylnej części cholewki. 

Premiera kolekcja Air Jordan 1 High OG '6 Rings' przewidziana jest na 1 maja. Niestety nie mamy potwierdzenia, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale sugerujemy obserwowanie stron takich sklepów jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza

 

  

Tagi: nike,