Proponowany post

Kolekcja 'BHM' Od Nike Basketball

17 styczeń 2020
Kolekcja 'BHM' Od Nike Basketball

Koszykarski departament Nike pokazał swoją tegoroczną kolekcję będącą częścią obchodów "Miesiąca Czarnej Historii". W jej skład wchodzą sygnowane modele; KD 12, PG 4, Lebron 17, Kyrie 6 i Zoom Freak 1. Coś nam się wydaje, że w kolekcji znajdą się jeszcze inne modele...może AlphaDunk. W tej chwili dostępne jest tylko jedno zdjęcie, które daje nam pewien obraz tego, jak wyglądają te buty. Musimy przyznać, że podoba nam się to, co widzimy. Z pewnością w ciągu kilku najbliższych dni pojawią się szczegółowe fotki każdego modelu. Wówczas będziemy mogli dokładnie się im przypatrzeć.

Cholewki butów są bardzo kolorowe. Kolekcja inspirowana jest kulturą afro-amerykańską. W tym roku w kolekcji mają być odniesienia do street artu wczesnych lat 90. Bardzo podoba nam się ta koncepcja i jej egzekucja. Obstawiamy, że kolejne zdjęcia jeszcze bardziej utwierdzą nas w tym przekonaniu. 

W tej chwili nie ma jeszcze, żadnych informacji o premierze kolekcji 'BHM'. Wiadomo jedynie, że zawodnicy, których buty w niej się znalazły, zagrają w nich już w przyszłym tygodniu. Postaramy się wrzucić dla Was fotki z ich meczów. Będziemy też szukali dla Was informacji o ewentualnej premierze i dostępności.


nike