Proponowany post

Kolekcja KITH x Nike Lebron 15 'Long Live The King' Chapter 2

14 luty 2018
Kolekcja KITH x Nike Lebron 15 'Long Live The King' Chapter 2

Spekulacje na temat otwarcia nowego butiku KITH właśnie się potwierdziły. Ronnie Fieg potwierdził, że podczas już za kilka dni, w trakcie trwania weekendu gwiazd NBA w Los Angeles pojawi się flagowy sklep. Główną atrakcją podczas eventu, będzie prezentacja kolekcji "Long Live The King Chapter 2". Jest to kolekcja, która opiera się na czterech wariantach kolorystycznych Nike Lebron 15. 

Buty podzielone są na wersje lifestylowe i performanceowe. Do pierwszej grupy należą "City Of Angels", o których mogliście niedawno poczytać na łamach naszej strony. Drugim wariantem jest "King's Crown". Jest to czarny odpowiednik, z wyraźnymi kwiatowymi motywami w kolorze zielonym, złotym i czerwonym. Zamiast sznurowadeł mają one paski na rzepy.
Dwie performanceowe kolorystyki to "King's Cloak" i "Suit of Armor". Mają one bardzo podobny charakter co wersje lifestylowe. Pierwsza z nich jest biała z tymi samymi motywami kwiatowymi, a druga czarna "przygotowana do walki". Mają one zamek błyskawiczny biegnący wzdłuż przez środek.

Kolekcja KITH x Nike Lebron 15 "Long Live The King Chapter 2" będzie dostępna podczas otwarcia sklepu w Los Angeles, 16 lutego. Dobra wiadomość jest taka, że buty będą dostępne też online tego samego dnia. Czy ktoś z Was będzie na nie polował?


KITH x Lebron 15 "City Of Angels"  


KITH x Lebron 15 "King's Crown"

KITH x Lebron 15 "King's Cloak"

KITH x Lebron 15 "Suit Of Armor"

 

Tagi: -