Proponowany post

Kolekcja Marvel x adidas Basketball 'Heroes Among Us'

15 kwiecień 2019
Kolekcja Marvel x adidas Basketball 'Heroes Among Us'

W związku ze zbliżającą się premierą "Avengers: Edngame", niemiecka marka weszła w kolaborację z Marvelem i stworzyła kolekcję 'Heroes Among Us', która składa się z koszykarskich butów od adidasa. Są to Harden vol.3, które mieliśmy okazję widzieć już wcześniej, Dame 5, Pro Vision, N3XT L3V3L i T-Mac 1, które są lekkim zaskoczeniem. Każdy model odpowiada jednemu z komiksowych bohaterów uniwersum Marvela. 

Każdy z wymienionych butów został pokolorowany w taki sposób, by nawiązywać, do strojów bohaterów i tym sposobem Hardeny wyglądają, jak zbroja Irona Mana. Czerwoną cholewkę uzupełniają złote dodatki. Dame 5 to odniesienie do popularnego za oceanem Black Panther. Tu warto zwrócić uwagę na napis "Wokanda" z tyłu. Model adidas Pro Vision przypisany został do Captain Marvel i zawodniczki WNBA Candance Parker, natomiast N3XT L3VeL widzimy w barwach Kapitana Ameryka. Do jego postaci został przydzielony gwiazdor Washington Wizards, John Wall. Ostatni model, to model T-Mac 1, który widzimy w czarnej odsłonie niczym ciemny ubranie Nicka Fury. Trzeba przyznać, że buty prezentują się naprawdę nieźle i ciężko nam znaleźć faworyta. Każda kolorystyka ma w sobie coś fajnego i jedyne, do czego możemy się przyczepić to, to że nie pomyślano nad większą ilością bohaterów. Ewidentnie brakuje Spider-Mana, Hulka, czy Thora. Mamy nadzieję, że wkrótce kolekcja się powiększy. 

26 kwietnia, czyli dzień po tym, jak "Avengers: Endgame" trafi na ekrany kin, w sklepach pojawią się buty z kolekcji 'Heroes Among Us'. Niestety w tej chwili nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store, który od jakiegoś czasu dostaje sporo fajnych, limitowanych releasów. 
Jak podoba Wam się adodasowa kolekcja w kolaboracji z  Marvelem? Czy tak, jak nma brakuje Wam kilku bohaterów? Czekamy na Wasze komentarze. 
adidas