Proponowany post

Kolekcja Nike x Adonis Creed

14 listopad 2018
Kolekcja Nike x Adonis Creed

Już 23 listopada na ekranach kin pojawi się "Creed 2". Kilka miesięcy temu mogliście na naszej stronie zobaczyć zwiastun tego filmu. Jego głównym bohaterem jest Adonis Creed, syn legendarnego Apollo Creeda. Ci z Was, którzy oglądali pierwsze cztery odsłony serii "Rocky" dobrze wiedzą o kim mowa. W rolę Adonisa po raz kolejny wciela się Michael B. Jordan. W pierwszej części bardzo często pojawiał się on na ekranie w ciuchach Nike i butach Jordana, między innymi Air Jordan 6 'Black Infrared' i Air Jordan 11 'Bred'.  Tym razem firma z Oregonu stworzyła specjalną kolekcję w związku z premierą filmu.  W jej skład wchodzą ciuchy do treningu, t-shirty, spodenki, bluzy może nawet odzież kompresyjna. Umieszczono na nich nazwisko Creed, a także motywujące hasła "power", "legacy", "purpose". Znajdziemy w niej też buty Nike Metcon Flyknit 3. 

Buty pochodzą z treningowej linii Nike, mają dość charakterystyczną dla tego modelu sylwetkę. Na potrzeby Adonisa, który jest bokserem, została ona jednak trochę zmieniona. Dodano do niej kołnierz zapinany na rzep, na którym znajdziemy jego imię, nazwisko i autograf. Przednia część cholewki wykonana jest z białego Flyknitu, natomiast tył to sztywniejszy materiał z domieszką syntetycznego zamszu. Całość stoi na białym midsoleu i transparentnej podeszwie zewnętrznej. 

Spodziewamy się, że kolekcja Nike Adonis Creed pojawi się w sprzedaży razem z premierą filmu. Niestety nie wiemy, czy będzie ona dostępna w na polskiej wersji strony producenta, ale mamy nadzieję, że tak. My chętnie uzupełnimy naszą siłownianą garderobę o kilka nowych rzeczy. 

Adonis Creed x Nike Metcon Flyknit 3
kolor: White/Black/Team Red
styl: CI5536-106
cena: $160

 

Tagi: nike,